Dette suyntes jeg er en så god ide at det også bør bli tatt opp i Bergen. Blir jeg valgt inn i kommunestyre i Bergen under valget vil jeg absolutt ta opp denne saken.
Etter å ha lest hva slags holdninger såkalte patorene i denne byen klarer å lirke ut av seg er det på tide at noen sier stopp. Det hjelper ikke bare å ta disse karene for de løgnene de kommer med, men man må jobbe emd holdninger generelt.
Dermed setter jeg igang min kampanje for å bli valgt.
Lykke til! Da Høyre i Trondheim foreslo en tilsvarende plan i Bystyret for et drøyt år siden, var svaret fra fellesskaps-flertallet at det ikke hadde noen hensikt. Ordføreren mente homospørsmål hadde en mer naturlig plass i kommuneplanen. Det kan sikkert være noe å skrive om diskriminering der også, uten at en helt kan se hvorfor en ikke kan ha en handlingsplan mot diskriminering av homofile av den grunn.
LikerLiker