
De kogelige kan virkelig V stilen.
Men når får vi greie på det aller vitigste. Som blandt annet
– Er barnet en engel?
– Kan hun snakke med dyra på kongsgården ?
– Er hun en gullfontene?
– Er hun Ari Behn faren eller er det en gårdsgutt?
Vi venter i spenning. Kom igjen nå VG og Dagbladet. Ikke bry dere om finanskrisen når det skjer slike fantastiske ting.
he he…enig, den var god Trond! Regner med at VG snart kommer med et oppslag som dette:Ligner på gårdsgutten, Ari kan ikke være faren, løp og kjøp dagens VG, kilder på slottet sier at en gårdsgutt kom listende ut fra Martha Loises gjesterom på slottet midt på natten, smikken var åpen og han var svett i pannen. En kilde sier han hørdte en kraftig dunkelyd om natten og et skrik, men han tenkte først det var katten som lagde bråket..
LikerLiker
Kan joi være hesten også. hun har jo llerede sagt at hun kan snakke med dem. Kan jo henne at hun har sjekket en av dem opp?
LikerLiker
Faen, enda en unge? Har disse folkene ikke hørt om prevensjon?Stallgutthypotesen er altså ikke så dum.
LikerLiker
Jomeblyn! Det må bli det neste navnet, dersom de får et barn til.Tror det kan brukes på begge kjønn, altså Jomeblyn Benjamin eller Miriam Jomeblyn.
LikerLiker
Eller hva med bare sneipen eller reven? oi jeg glemnte den nye vin
LikerLiker
Ari og Martha Loise har tidligere flagget at de vil ha mange barn, hva er mange, 5, 6, 8, 10? Tiden vil vise, uansett VG går gode tider i møte.
LikerLiker
han kaller den for the prince of wales, Ari. Hva da? Pipen mellom bena, sies det fra designer miljøet i norge som kjenner han.
LikerLiker
Ari og mærta får bare jenter, skal de ha Guttebaby neste gang så må han til å ta hun bakfra for da kommer pipen lenger inn. Dette er medisinsk bevisst.
LikerLiker