Gutta På Golvet – Facebook-Bomben & Comeback-Dronning

Endelig en låt som treffer spikeren rett i pannen på Sylvi Listhaug.

Fra å være «Facebook-bomben» som sprengte seg vei gjennom debatten med kontroversielle statusoppdateringer, til å bli Norges ubestridte Comeback-dronning. Hun har blitt kastet ut, slaktet, latterliggjort, og likevel reist seg igjen som en politisk zombie som nekter å dø.

Hun lover stram innvandringspolitikk, hun lover å ta opp kampen mot eliten, hun lover alt mulig – men resultatet er fortsatt den samme gamle Frp-politikken: mye bråk, mye Facebook-drama, og lite som faktisk endrer retningen på det Norge som raser utfor stupet.

Denne låta er et nådeløst spark til både Sylvi og hele Frp-kulturen der image og comeback er viktigere enn substans. Comeback-dronningen fortsetter å spinne videre mens landet betaler prisen.

Legg igjen et svar