


Dette håper jeg ikke skjer. ikke fordi jege r redd for store selskaper, men fordi mangfoldet og kunkuransen vil bli drastisk svekket.
De siste årene hafr vi fått en mengde 7 eleven og narvesen uten at det har ført til emr mangfold av den grunn. Samme eier står bak begge to.
Snart kan vi ende opp med en ølfabrikant som står bakj samtlihge merker, noe jeg mener vil ødelegge tradisjoner, konkuranse og mangfold. Privat monopol i mottsettning til statlig monopol, men hva er egentlig verst??
Man bør heller kutte kraftig i avgifter som kan bidra tio at flere kan begynne å produsere øl, påå den mten kan amn demme opp fra konkuransen fra svære utelanske øl bryggerier.
Man kan kødde med mye, men ikke kødd med Aass fatøl. Hansa smaker sølevann, du trenger ikke mye fantasi for å forstå at de gale bergenserne kan finne på å ødelegge Drammens stolthet.Nei selg heller Aass til utlandet, og da snakker jeg om ølet, ikke bryggeriet, Aass er på høyde med de aller beste utenlandske ølmerkene
LikerLiker
Aas er det beste ølmerket dete r selvklart. Det er ikke noe så vakekrt som Ass fatøl eller bayer. I verdensklasse spør du meg.
LikerLiker
Er du full? sånn som du skriver…:-)
LikerLiker
opps. er ikke full, men litt ute av form
LikerLiker